S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI? lekar.tul@seznam.cz
KONTAKT: (+420) 485 353 262/
 • cs
 • Návod k online objednávání

  Vážení pacienti,

  pro Vaše pohodlí, omezení čekacích doby v čekárně a vzhledem k probíhající rekonstrukci budovy, ve které sídlí naše ordinace, jsme se rozhodli pro výraznou změnu provozu ordinace.

  Od 1.5.2022 budete mít možnost se na kontroly, posudky, prevence i další vyšetření objednat online prostřednictvím aplikace sestra Emmy  . Kromě online objednávání tato aplikace bude sloužit i pro online komunikaci s naší ordinací místo emailu. Používání aplikace je pro pacienty zdarma.

  V souvislosti s touto změnou došlo i k úpravě ordinační doby a jejího rozdělení do bloků – viz sekce kontakt. Prosíme tedy všechny pacienty, aby ráno chodili skutečně pouze s akutními obtížemi. Pro dlouhodobé obtíže, kontroly a posudky máte možnost objednání se na konkrétní den a čas.

  Kapacita ordinace touto změnou zůstává nadále stejná.

   

  Doufáme, že tuto změnu uvítáte a povede k plynulejšímu provozu ordinace a zkrátí tak čekání v čekárně.

   

  Jak postupovat: 

  Objednat dopoledne se vždy lze maximálně 3 kalendářní dny (tedy 72h) dopředu – 1. se tedy otevřou termíny na 4., 2. se otevřou termíny na 5. atd,

  v případě posudků je možné objednání až 14 dnů předem – 1. se otevřou termíny na 15. , 2. se otevřou termíny na 16. atd.  Dále než na 14 dnů se objednávat nelze.

  Pokud nevidíte v nabídce volné termíny, pak jsou všechny již obsazeny. Nové termíny se otevřou vždy další den s výše uvedeným předstihem.

  Objednání na odběry, očkování, preventivní prohlídky, předoperační vyšetření a na odpoledne zůstávají beze změn po předchozí telefonické domluvě se sestřičkou.